Vyhláška 50/78 Sb.

Školení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. ČUBP a ČBU o odborné způsobilosti v elektrotechnice paragraf §4 až §8 a paragraf §10 a §11 do i nad 1000 V v objektech třídy A1 a B2. Na školení Vás seznámíme s bezpečnostní předpisy, obsluhou a prácí na elektrických zařízeních, ochranou před úrazem... číst dál

Školení jeřábníků

Školení osob pro obsluhu jeřábů a zdvihadel třídy 0 a A. Po roce zajišťujeme opakované školení. Po úspěšeném absolvování školení bude vyškoleným pracovníkům vystaven jeřábnický průkaz.
Nejbližší termín a cenu školení Vám obratem sdělíme na základě Vaši objednávky (pro objednávku použijte... číst dál

Školení vazačů

Školení osob pro vázání a zavěšování břemen. Po roce zajišťujeme opakované školení. Po úspěšeném absolvování školení bude vyškoleným pracovníkům vystaven vazačský průkaz.
Nejbližší termín a cenu školení Vám obratem sdělíme na základě Vaši objednávky (pro objednávku použijte objednávkový... číst dál

Školení obsluhy pracovních plošin

Školení obsluhy pracovních plošin v rozsahu vyhlášky č. 19/1979 Sb. a pozdějších předpisů a norem, které určují vyhrazená zdvihací zařízení a stanoví některé podmínky k zjištění jejich bezpečnosti. Po úspěšeném absolvování školení bude vyškoleným pracovníkům vystaven průkaz obsluhovatele... číst dál

Školení obsluhy plynových zařízení

Školení je určeno pro uchazeče, kteří potřebují získat odbornou způsobilost k obsluze vyhrazených plynových zařízení podle vyhlášky 21/1979 Sb.
Nejbližší termín a cenu školení Vám obratem sdělíme na základě Vaši objednávky (pro objednávku použijte objednávkový formulář).

Dále nabizíme možnost... číst dál

Školení obsluhy tlakových nádob

Školení je určeno pro uchazeče, kteří potřebují získat odbornou způsobilost k obsluze kotlů podle ČSN 69 0012.
Nejbližší termín a cenu školení Vám obratem sdělíme na základě Vaši objednávky (pro objednávku použijte objednávkový formulář).

Dále nabizíme možnost firemního školení a zkoušek... číst dál

Školení topičů nízkotlakých plynových kotelen (NPK)

Školení je určeno pro uchazeče, kteří potřebují získat osvědčení pro topiče NPK, které je opravňuje k práci v kotelnách na plynná, kapalná a pevná paliva s výkonem nad 50 kW dle vyhlášky 91/1993 Sb.
Nejbližší termín a cenu školení Vám obratem sdělíme na základě Vaši objednávky (pro objednávku... číst dál

O nás

projekt - montáž - revize - údržba

Předností naší společnosti je flexibilnost, přizpůsobení se požadavkům zákazníka, samozřejmostí je osobní přístup a vysoká kvalita provedené práce.

více informací

Nabídka služeb

Kontaktujte nás

9. května 1227
Bohumín - Nový Bohumín 735 81

E-mail: reviservis-cz@reviservis-cz.cz
Tel.: +420 736 434 985

více informací