O společnosti

Společnost Reviservis CZ, s.r.o. vznikla v roce 2012 a poskytuje komplexní služby v oblasti revizí a údržby vyhrazených technických zařízení*.

Vedle vyhrazených technických zařízení provádíme pravidelné kontroly technických zařízení jako jsou např. elektrické spotřebiče a nářadí, ocelové konstrukce, komíny, elektronické zabezpečovací systémy, která musí být prohlížena kvalifikovanými a odborně způsobilými pracovníky.

Dále nabízíme školení obsluh výše zmíněných technických zařízení (aktulální nabídku naleznete ZDE) a pro Vaši bezpečnost nabízíme instalaci elektronických zabezpečovacích systémů pro domácnosti i firemní objekty.

Zpracováváme projektovou dokumentaci elektrických zařízení, drobné montážní a instalační práce, odstraňování závad zjištěných při revizích, hlídání termínů pravidelných revizí a kontrol, vedení evidence.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

*Vyhrazená technická zařízení jsou zařízení, která při svém provozu představují zvýšenou míru rizika úrazu nebo škody na majetku pro své okolí. Jedná se o tlaková, zdvihací, elektrická a plynová zařízení.

O nás

projekt - montáž - revize - údržba

Předností naší společnosti je flexibilnost, přizpůsobení se požadavkům zákazníka, samozřejmostí je osobní přístup a vysoká kvalita provedené práce.

více informací

Nabídka služeb

Kontaktujte nás

9. května 1227
Bohumín - Nový Bohumín 735 81

E-mail: reviservis-cz@reviservis-cz.cz
Tel.: +420 736 434 985

více informací